Báječný závěr prázdnin: Hugo přivezl stříbro z Berouna

Pekelné vedro, pekelně těžké zápasy, někdy až 60krát letěl míč ve výměně přes síť. To byl poslední prázdninový turnaj pro našeho babytenistu Huga Hovorku. Z Berouna si odvezl stříbro! Oskar Nejedlý vypadl ve skupině, Petr Bělohlávek z ní sice postoupil, ale neměl štěstí v osmifinále. Osmiletý Hugo má formu – z posledních čtyř turnajů jeden vyhrál a třikrát byl stříbrný.

V Berouně v konkurenci 24 hráčů měl náročnou už skupinu, pak musel v play off do předkola. Celkem během jednoho dne odehrál 9 (!) zápasů a všechny se soupeři staršího ročníku, několikrát přes tiebreak. Parádní výkon! Před finále s Petrem Kocandou (Balkán Praha) ležel vysílením v klubovně a skuhral. Za půl hodiny ale už stál na kurtu a pokoušel se o nemožné. Bojoval, oba servisy podával horem, přesto na rozjetého soupeře nestačil. Ačkoliv se Hugo snažil vyhnat únavu v bazénu, masáží nohou a výživou s magnéziem, v neděli ráno lezl do schodů jako batole. Tenisová radost někdy hodně bolí!

Vloženo dne 01.09.2019 v sekci Aktuality.