Aktuality

Vyjádření Sportclubu k aktuální situaci 08.04.2020

Od úterý 14.4. budou v provozu všechny 3 kurty i odrazová stěna v areálu Za vodou.

Nová opatření vlády umožňují otevření venkovních sportovišť za určitých omezení (ne hromadné sportování, zákaz přístupu do šaten atd.) Během velikonočních svátků, tedy nejpozději do pondělí 13.4., vás budeme informovat o přesných podmínkách, za jakých začneme tenis Za vodou hrát, případně jinak sportovat, a jaká hygienická pravidla budou nastavena. Správný postup v době nouzového stavu naší země je pro nás zcela zásadní a budeme jej dodržovat.

DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ – dočasné přerušení sportovních aktivit 12.03.2020

Vážení rodiče a hráči, vzhledem k vyhlášení nouzové stavu v zemi a uzavírání krytých sportovišť přerušujeme od pátku 13.3.2020 až do odvolání všechny kroužky Sportclubu, tj. tenisovou školu, školku i školu sportů, stejně tak individuální pronájmy kurtů. O dalších krocích Vás budeme průběžně informovat dle vývoje situace. Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví. Za Sportclub Řevnice Jan Švéd, předseda

Gratulace Tondovi, přivezl double z Modřan 10.03.2020

yxcv

yxcv


Krásný double – vítězství ve dvouhře i čtyřhře – si přivezl Tonda Štěpánek z turnaje v Modřanech, zařazeného do kategorie B. Gratulujeme! Pro našeho odchovance a trenéra to nebylo nijak snadné, kromě soupeřů musel zápasit s nastupující virózou. Všechno zvládl a jako nasazená dvojka si připsal další úspěch do své bohaté sbírky. …celý text

Ani boleslavská mlátička nezastavila Péťu Bělohlávka 27.02.2020

asdf

asdf


S úspěchy našich babytenistů se roztrhl pytel. Vítězný pohár z turnaje v Mladé Boleslavi si přivezl Petr Bělohlávek. Hladce prošel do finále, ztratil jen tři gamy a pak si poradil i s místní mlátičkou Davidem Čižinským 6:4. Gratulujeme!

Oskar Nejedlý má první titul, zajel si pro něj do Písku 25.02.2020

asdf

asdf


Svůj první titul v tenisové kariéře si vybojoval Oskar Nejedlý. Na turnaji babytenistů v Písku hraném 8. února nenašel přemožitele. Osmiletý odchovanec Sportclubu tím zúročil své výrazné zlepšení z posledních týdnů. Gratulujeme, Oskare, budeš-li takto pokračovat v přípravě, další úspěchy tě rozhodně neminou!

Péťa s Hugem to rozjeli, mají stříbro z Hamru 04.02.2020

asdf

asdf


Naši babytenisté váleli na turnaji čtyřher v Braníku. Čerstvě devítiletý Petr Bělohlávek a o pár týdnů mladší Hugo Hovorka tam vybojovali stříbro. Nejprve postoupili ze skupiny nazvané „Djokovič“ po čerstvém vítězi Australian Open, pak se jim v pavouku podařilo vyřadit poměrem 4:2 sourozence Michnovi z domácího Hamru, kteří obhajovali prvenství z prosincového turnaje. Nakonec podlehli až ve finále páru Weigert, Zikmund 1:4. Gratulujeme k úspěchu a přejeme, ať brzy přibudou další!