Aktuality

Double triumf Emilky Mládkové na domácí půdě 18.09.2019

asdf

asdf


Emilka Mládková ovládla celostátní turnaj mladších žákyň na domácí půdě. Bravurně zvládla roli favoritky a herně zcela dominovala. Turnajem prošla naprosto hladce, spolu se svou mistrákovou parťačkou Veronikou Polákovou přidala zlato i ve čtyřhře. Veronika obětavě přijela pouze kvůli deblu. Gratulujeme k úspěchu!

Péťa Bělohlávek zažil na turnaji v Boleslavi krásný „tuplák“ 18.09.2019

asdf

asdf


Tuplovanou radost měl uplynulou neděli náš babytenista Péťa Bělohlávek. Nejenže vyhrál turnaj v Mladé Boleslavi, ale ve finále proti Mikuláši Sedlatému (LTK Liberec) předvedl parádní obrat. Za stavu 3:5 a 15:40 sám sebe přesvědčil, že vyhrát je možné i málem beznadějný zápas, dal to na vítězných 6:5. Takhle se bojuje po řevnicku, gratulujeme, Péťo!

POZOR POZOR POZOR POZOR POZOR… 10.09.2019

Pomalu dobíhá lhůta pro vyplnění na vyplnění dotazníku časových možností a přihlášek do všech našich programů (Tenisová škola i školka, Škola sportů, kompenzační cvičení atd.) na sezonu 2019/20. Nezapomeňte vše odevzdat do 15. září. Děkujeme!

Václavský turnaj rodinných párů: přihlášky do 18. září 06.09.2019

Na konec letní tenisové sezony připravil Sportclub tradiční Václavský turnaj rodinných párů. Letos bude se dvěma novinkami: proběhne až den po svátku svatého Václava, tedy v neděli 29. září, a poprvé v historii se bude hrát na kurtech za vodou. Přihlásit se může každý na e-mail treneri@sportclubrevnice.cz  POZOR: uzávěrka přihlášek je ve středu 18. září. Opět bude udělen velký putovní pohár a další ceny.  …celý text

Zlato pro Jakuba Tikovského z Hamru 04.09.2019

sdf

asdf


Triumf Jakuba Tikovského ve čtyřhře na pražském Hamru přišel v období, kdy se Jakubovi začalo dařit i na turnajích vyšších kategorií – na obou uplynulých „béčkách“ si uhrál svoje, v Plzni ve čtyřhře dokonce urval bronz. Ať ti to vydrží, Jakube! Na Hamru hrál čtyřhru mladšího žactva s domácím Alexanderem Jurmanem a finálový zápas museli tvrdě vybojovat poměrem 1:6, 6:3 a v rozhodujícím tiebreaku poměrem 10:8.

Konečně! Matěj Tuček na sedmý pokus vyhrál finále deblů 04.09.2019

asdf

asdf


Double z turnaje v Březnici – to je bilance Matěje Tučka. Zlato z obou disciplín mladšího žactva přivezl v posledním srpnovém týdnu poté, co si po kempu ve Velešíně odskočil na „dovolenou“. Prolomil tak finálové prokletí ve čtyřhře, úspěšný byl až na sedmý pokus – nu, teď už Matěj ví, jak na to. Gratulujeme!