Aktuality

Tonda Mutl okresním přeborníkem, Kuba Tikovský finalistou 19.02.2019

Uplynulý víkend hostila hala u Liďáku sdružený okresní přebor mladšího žactva Prahy-západ a Berouna. Dvouhry opanovali naši hráči, když Tonda Mutl ve finále přehrál svého deblového partnera Jakuba Tikovského. Čtyřhru si však za rámeček nedají – ve finále prošustrovali vedení 6:2, 3:0 a prohráli v supertie-breaku. Doufejme, že jim to bude mementem do dalších turnajů. Na přeborech si své uhrál i Matěj Tuček – semifinále dvouhry, dále pak Čenda Šupáček a letos premiérově i Viktor Novák.

Nové posile se daří, Kuba Tikovský uspěl v Říčanech 13.02.2019

Tikovský

Tikovský

Naše posila z loňského podzimu se dostává do formy. Jedenáctiletý Jakub Tikovský si z turnaje mladšího žactva v Říčanech odvezl stříbro ze čtyřhry a bronz za třetí místo ve dvouhře, kde si ve čtvrtfinále poradil s rivalem z Dobříše Samuelem Kleiblem 6:1, 3:6 a v rozhodujícím supertie-breaku 10:8. Gratulujeme a přejeme další podobné úspěchy! Kuba k nám přestoupil z TC Vitality Březnice společně se sestrou Adélou a Veronikou Polákovou.

Čenda Šupáček v Řevnické lize válí: má bronz, zlato a zlato 11.02.2019

Šup

Šup

Devítiletý Čenda Šupáček začíná vládnout 4. ročníku Řevnické tenisové ligy. Po úvodním bronzu vyhrál druhý i třetí turnaj hlavní žákovské kategorie. Naposledy si poradil ve finále s Karlem Rychtaříkem 6:4. Gratulujeme! Čenda má formu, poráží o hlavu větší a v některých případech i o pět let starší soupeře. V pořadí třetího turnaje se zúčastnilo 19 hráčů a hráček. Výsledky byly následující: …celý text

Veronika Haňkovská vyhrála čtyřhru na Lužinách 06.02.2019

Haňkovská

Haňkovská

Uplynulý víkend přinesl úspěch starší žákyni Veronice Haňkovské. Na Lužinách vyhrála turnaj ve čtyřhře, přestože se s parťačkou dala dohromady až přímo na místě. Největší překážkou jim byla oddílová kolegyně Adéla Tikovská, která hrála s Karolínou Zítkovou, jedničkou turnaje. Zápas se rozhodoval v supertie-breaku. Finále pak bylo hladkou záležitostí. Mladší žák Tonda Mutl při další návštěvě Liberce opět vytěžil drahé kovy – dvě stříbra za druhá místa ve dvouhře i čtyřhře. Sourozenci Římalovi si uhráli každý po jednom vítězném zápasu ve dvouhře i čtyřhře.

Řevnická liga: překvapivě, ale zaslouženě vítězí Čenda Šupáček 01.02.2019

Čenda

Čenda

Hned čtyřiadvacítka mladých tenistů si našla o poslední lednové neděli cestu do haly u Liďáku. Bojovalo se o čtyři sady pohárů v rámci Řevnické tenisové ligy. Vystřídali jsme všechny typy míčů, použili jsme minikurt, zmenšený dvorec i kurt standardní. Krom nejmenších (minitenisté) hráli všichni ostatní dvoustupňově – po základních skupinách již šlo o všechno v eliminačních pavoucích. …celý text

Tonda s Matějem mají stříbrné poháry z Mokropes 28.01.2019

Mutl

Mutl

Opět krásný víkend prožil náš mladší žák Tonda Mutl. Na turnaji v Mokropsech přešel tři kola až do finále. Velkým úspěchem bylo vítězství nad turnajovou jedničkou Danielem Vaňkem (BH 25) z SK Hamr. Byl to obrovský boj, Tonda se dokázal v prvním setu zvednout z nepříznivého stavu 1:3 po dlouhých výměnách přes shody, dal pět gamu v řadě (ze svých podání dvakrát čistá hra). Ve druhém setu byl vývoj podobný: od 1:0 po 1:3, pak srovnání na 3:3 a následně tahanice 4:3, 4:4 až ke konečným 6:4. …celý text