Aktuality

Zimní tenisová liga: poprvé Barnabáš, počtvrté Tomáš 08.02.2017

yxcv

yxc

Premiérově Barnabáš Sedláček (kategorie minitenis) a tradičně Tomáš Římal (žactvo) se stali vítězi dalšího kola Zimní tenisové ligy. Soutěž spěje pozvolna do závěru, zbývají ještě dva turnaje, kde můžou všichni nasbírat cenné body, předposlední turnaj bude na programu v neděli 19. března. Nezapomeňte své děti přihlásit, stále je o co hrát, v příštích dnech zveřejníme též průběžné pořadí Zimní ligy po pěti odehraných kolech. Jak vypadaly boje na kurtech u Liďáku v neděli 5. února?  ...celý text

Úspěch Toníka Mutla, na turnaji v Příbrami byl stříbrný 07.02.2017

Výborně si vedl náš odchovanec Toník Mutl na celostátním turnaji babytenistů v Příbrami. V konkurenci dvacítky přihlášených hráčů skončil druhý. Po hladkém postupu ze základní skupiny, kde všechny soupeře zdolal 4:0, postoupil do čtvrtfinále. Tam se utkal se svým v poslední době častým turnajovým soupeřem Lukášem Votavou, přes něhož přešel rovněž 4:0. Moc nechybělo, abychom byli svědky řevnického semifinále. Emilka Mládková ale bohužel ve čtvrtfinále podlehla Aničce Mottlové výborně hrající od základní čáry. Právě s Aničkou se Toník utkal v semifinále a dobře umístěnými kraťasy si pomohl k vítězství. Ve finále již nestačil na Tomáše Krejčího a po bitvě 2:4 získal stříbro.

Raz, dva, tři. Znovu vyhrál Tomáš Římal 27.01.2017

Čtyři turnaje, z toho tři vítězství. Tak si vede v Zimní tenisové lize jedenáctiletý Tomáš Římal. Je prozatím suverénem žákovské kategorie, naposledy si odnesl vítězný pohár v neděli 22. ledna, ale pozor: ačkoliv se Zimní liga přehoupla do druhé poloviny, zdaleka není o ničem rozhodnuto. Hraje se o spoustu bodů a závěrečný turnaj bude hodnocen dvojnásobně. „Navíc, kdo sbírá bodíky i v zápasech mimo turnaje, může si nakonec mnout ruce, každý se bude hodit,“ říká šéf Zimní ligy Michal Mottl.  ...celý text

První letošní turnaj ze seriálu Zimní ligy vyhrál Tomáš Římal 11.01.2017

asdf

asdf

V pořadí Tomáš Římal, David Procházka a Veronika Haňkovská dopadl třetí z turnajů Zimní tenisové ligy Sportclubu. Hrálo se první lednovou sobotu na kurtech řevnického Liďáku, šlo tedy o vůbec první turnaj roku 2017 a do programu značně zasáhla smůla. Ačkoliv se přihlásilo celkem 21 mladých hráčů, na kurty se jich dostalo pouze 13. Na vině byly většinou akutní zdravotní potíže, museli jsme proto zrušit kategorie nejmenších (minitenis i babytenis) a o body do sezonního žebříčku hrálo jen žactvo.  ...celý text

Zimní liga je napínavá, vítězové se střídají, rozhodují smrťáky 06.12.2016

asdf

asdf

V žádné z kategorií Zimní tenisové ligy neobhájil vítěz prvního kola svou pozici. Mezi minitenisty byla tentokrát nejlepší Adéla Tučková, v baby vyhrála Nela Zeibrlichová a prvenství v nejnabitější skupině žactva patřilo Tomáši Římalovi. Gratulujeme vítězům a těšíme se na setkání se všemi při dalším turnaji 7. ledna. Druhý ročník Zimní ligy bude evidentně nesmírně napínavý a mladé tenisty táhne. I přes několik omluvenek kvůli viróze si tentokrát přišlo na kurty u Liďáku zahrát 26 účastníků.  ...celý text

25 hráčů, poháry vítězům, pro každého dárek. Tak začala Zimní liga 12.11.2016

sdf

asdf

S příchodem prvního sněhu odstartovala Zimní tenisová liga Sportclubu. Na první ze série turnajů se přihlásilo 25 hráčů ve věku od 5 do 12 let. Po dlouhých bojích se vítězi stali: v kategorii minitenisu Adam Novák (finále s Matějem Knopem 10:0, 10:7), babytenisu Antonín Mutl (finále s Matějem Tučkem 4:3) a žactva David Procházka (finále s Karlem Rychtaříkem 6:3). Děkujeme všem za hojnou účast a výbornou atmosféru. Kdo přišel, určitě nelitoval, kromě pohárů pro nejlepší dostal každý z účastníků knihu jako dárek.  ...celý text