Kempy a turnaje

Na letošní letní sezonu nabízíme pro každého něco. Předškolákům sportovní lekce každé prázdninové pondělí. Pro tenisové začátečníky (5-7 let) třídenní kempy, pro mírně pokročilé (6-14 let) klasické týdenní kempy, pro závodní hráče mládežnických kategorií přípravný kemp v jihočeském Velešíně. Dospělí se mohou těšit na kemp s výukou základů tenisu.

Kromě tenisových kempů proběhnou i dva multisportovní se širší nabídkou (míčovky, kola, vodáctví, netradiční sporty atd.)

Pro děti i dospělé máme dva rodinné turnaje – na začátek sezony „Misterio“ a na její závěr „Václavský turnaj“.

Všechny akce (vyjma soustředění ve Velešíně) proběhnou v  tenisovém areálu Za vodou v Řevnicích (Růžová 1256), který je v dosahu příměstské dopravy – necelá půlhodina jízdy vlakem z Prahy a z nádraží v Řevnicích 7 minut pěšky. Doprovod dětí z nádraží i zpět můžeme na požádání zajistit.

 

PŘIHLÁŠKY ZDE:

Přihláška na letní akce SC 2023

Přihláška – předškoláci (prázdniny 2023)

 

Uzávěrka přihlášek: kempy do 15.6.2023, ostatní akce 14 dní předem, ale POZOR: zájemce bereme jen do vyčerpání kapacity, proto s přihláškami neotálejte.

 

DĚTSKÝ KEMP – VŠESPORTOVNÍ (7-13 let)

Termíny:
17.7. – 21.7.
21.8. – 25.8.

Cena:
3.100 Kč (členové SC)
3.500 Kč (nečlenové SC)
V ceně jsou denně 2 svačiny, oběd i pitný režim. Možnost slev viz. níže.

Program:
Sportovně pestrá náplň přímo v areálu i v okolí Berounky. Děti čekají míčové i jiné hry, cyklovýlet, základy vodáctví a poznávání netradičních sportů. Program je v pátek zakončen celodenním výletem do brdských lesů. Na děti čeká spousta překvapení včetně jednoho nočního přespání pod širákem přímo ve sportovním areálu (v případě zhoršeného počasí v klubovně). Program probíhá mezi 9:00-16:00 s tím, že děti je možno předávat již od 8:00 hodin a v případě dohody vyzvedávat do 17:00 hodin (trenérský dohled zajištěn).

 

DĚTSKÝ KEMP – TENIS MINI (5-7 let)

Termíny:
24.7. – 26.7.
7.8. – 9.8.

Cena:
1.350 Kč (členové SC)
1.500 Kč (nečlenové SC)
V ceně je dopolední svačina a pitný režim. Možnost slev viz. níže

Program:
Kemp je třídenní a probíhá v dopoledním čase. Je zaměřen na děti herní úrovně minitenis (malá síť) a ty, které začínají hrát přes standardní síť. Pracuje se na rozvoji základních tenisových dovedností – rozehrávka, návyk na různá držení, elementární taktika a kondice. V ideálním případě by děti po absolvování kempu měly být schopny hrát mezi sebou na základní úrovni. Tento druh kempu je důležitým prvkem v přechodu na normální tenisovou síť, byť s ohledem na věku budou hrát na zkráceném kurtu. Program probíhá mezi 9:00-12:00 s tím, že děti je možno předávat již od 8:00 hodin po dohodě s trenéry.

 

DĚTSKÝ KEMP – TENIS STANDARD (6-14 let)

Termíny:
10.7. – 14.7.
28.8. – 1.9.

Cena:
4.100 Kč (členové SC)
4.600 Kč (nečlenové SC)
V ceně jsou denně 2 svačiny, oběd i pitný režim. Možnost slev viz. níže.

Program:
Klasický týdenní kemp pro širší spektrum dětí, které při sportovních aktivitách dělíme do věkových skupin. Program je zaměřen jak na osvojení základů tenisu, tak na další zdokonalování již získaných dovedností. Kromě tenisového zaměření budou v náplni různé míčové hry, sportovní soutěže a vylepšování fyzické kondice. Program probíhá mezi 9:00-16:00 s tím, že děti je možno předávat již od 8:00 hodin a v případě dohody vyzvedávat do 17:00 hodin (trenérský dohled zajištěn).

 

DĚTSKÝ KEMP – TENIS SPECIÁL (pokročilí)

Termín:
13.8. – 18.8.

Cena:
7.450 Kč
V ceně je ubytování i celodenní strava během kempu. Možnost slev viz. níže.

Program:
Jde o speciální přípravu pokročilých a závodních hráčů, kteří se věnují tenisu intenzivně. Doporučujeme zařazení hráče konzultovat s trenérem Michalem Mottlem (vedoucí kempu). Soustředění probíhá od neděle do pátku v jihočeském Velešíně (okres Český Krumlov). Kemp je pobytový, doprava na místo a zpět po vlastní ose. V programu jsou 2 tenisové bloky denně, kompenzace, atletika a další doplňkové aktivity (na místě je k dispozici např. squashový kurt). Spíme a snídáme přímo v areálu, obědy a večeře v přilehlé restauraci.

 

PŘEDŠKOLÁCI – TENIS A POHYBOVÉ HRY (4-6 let)

Termíny:
10.7., 17.7., 24.7., 31.7., 7.8., 14.8., 21.8., 28.8.

Cena:
130 Kč/lekce

Program:
Určeno dětem, které uplynulou sezonu navštěvovaly tento kroužek, ale i novým zájemcům, kteří si ho chtějí vyzkoušet. Děti učíme zábavnou formou her základní pohybové prvky jako skákání, házení, chytání a podobně. Po zvládnutí této fáze se seznamují s tenisovou raketou. Lekce probíhají o prázdninách během pondělků v čase 16:00-17:00, pro děti máme připraveno veškeré vybavení. Stačí, aby přišly v běžném sportovním oblečení. Rodiče mají možnost sledování lekce v areálu. Podmínkou uspořádání lekce je přihlášení alespoň čtyř dětí 48 hodin předem (v případě zrušení lekce budou ostatní 48 hodin předem informováni). 

 

DOSPĚLÍ – TENISOVÝ KEMP

Termín:
28.8. – 1.9.

Cena:
2.300 Kč (členové SC)
2.500 Kč (nečlenové SC)

Program:
Letošní novinka. Uvítáme všechny rodiče, jejichž děti navštěvují tenisovou akademii Sportclubu, ale i ostatní zájemce. Kemp je zaměřen na výuku úplných základů tenisu i jejich zdokonalování u mírně pokročilých, aby je každý mohl využít k vlastnímu praktikování, ale i pomoci svým dětem v tenisových začátcích. Lekce probíhají v čase 17.00-20.00, tedy tak, aby je bylo možné absolvovat po práci. Individuálně je možnost se domluvit i na dopoledních hodinách. Každý večer po absolvování tříhodinového kempu je možnost příjemného posezení v klubovně s občerstvením.

 

TURNAJ MISTERIO

Termín:
15.4.

Startovné:
120 Kč na osobu (členové SC)
150 Kč na osobu (nečlenové SC)

Program:
Turnaj čtyřher, kde si zahrají všichni – děti i dospělí. Do základního pavouka se nasazují výkonnostně nejlepší hráči a k nim je přilosován druhý hráč. V každém následujícím kole se tento proces opakuje. Hraje se také pavouk opačným směrem – útěcha. Misterio (neboli tajemství či záhada) je tedy turnajem, kde zažijete spoustu překvapení, protože každé kolo vám přinese předem neznámého spoluhráče či spoluhráčku. Jde hlavně o zábavu než soutěživost.

 

VÁCLAVSKÝ TURNAJ

Termín:
28.9.

Startovné:
200 Kč na dvojici (členové SC)
300 Kč na dvojici (nečlenové SC)

Program:
Tradiční turnaj rodinných párů pořádaný na výročí sv. Václava. Debly spolu hrají dvojice v blízkém příbuzenském vztahu, kde mezi hráči musí být věkový rozdíl minimálně jedné generace a mladšímu v páru maximálně 18 let. Případné výjimky povoluje ředitel turnaje Michal Mottl. Vítězové získávají kromě standardních cen též obří putovní pohár do ročního držení. Turnaj je pořádán na ukončení letní tenisové sezony.

 

 

Platební podmínky:

Kempy: po zaslání platebního pokynu se hradí převodem na účet Sportclubu
Turnaje: úhrada hotově na místě
Lekce předškoláků: úhrada dohodou (převodem či hotově)

Slevy:

5% účast na druhém kempu
5% sourozenecká (při účasti dvou a více sourozenců)
10% sourozenecká (při účasti sourozenců na dvou či více kempech), platí pro druhý kemp

Stornovací podmínky:

Přihlášku lze zrušit e-mailem na adresu: treneri@sportclubrevnice.cz
Zrušení nastává okamžikem obdržení oznámení o odhlášení. Bezprostředně poté bude odhlášenému hráči vrácena uhrazená částka snížená o storno poplatek ve výši: 1.000 Kč při odhlášení déle než 3 týdny před začátkem kempu, 1.500 Kč (v kempu u Velešína 2.500 Kč) při odhlášení 2-3 týdny před začátkem kempu.