Letní kempy: přihláškový systém už otevřen

Na letní kempy a letos i rodinné turnaje (Václavský a Misterio) se musí každý elektronicky zaregistrovat. Systém přihlášek je otevřen a cestu k nim najdete na konci tohoto textu. Podrobnosti o pořádaných akcích v sezoně 2023 (termíny, program, cena atd.) se dočtete ve složce  KEMPY A TURNAJE 2023 (na hlavní webové stránce lišta vlevo). Uzávěrky přihlášek: kempy do 15.6.2023, ostatní akce 14 dní předem, ale pozor: zájemce bereme jen do vyčerpání kapacity, proto neotálejte.

Letos je připraveno 5 tenisových kempů (1 pro závodní hráče v jihočeském Velešíně, pro ostatní v Řevnicích) a 2 všesportovní kempy, kde si děti vyzkoušejí celou řadu míčových i netradičních sportů, kolo, vodáctví atd. Úplnou novinkou bude týdenní kemp pro dospělé koncipovaný tak, že ho zvládnete i při běžném pracovním procesu a netřeba si na něj brát dovolenou. K závěru sezony chystáme na 28. září tradiční Václavský turnaj rodinných párů, ale letos chceme sezonu i něčím originálním otevřít, a to akcí Misterio, která je rovněž zaměřena na celé rodiny.

Pamatujeme i na předškoláky, pro ně máme na prázdniny pondělní lekce kroužku „tenis a pohybovky“. Vítáni budou ti, kdo na něj už nyní chodí, stejně tak úplní nováčci, kteří si ho mohou vyzkoušet.

Po celou letní sezonu (duben – září) můžete též využívat kurty v areálu k volnému hraní. Členové Sportclubu zdarma, nečlenové hradí hodinový pronájem 200 Kč. Objednávky na telefonu 736 503 511 nebo 602 216 747.

Doufáme, že vás program na rok 2023 uspokojí. Těšíme se na setkání Za vodou!

Sportclub Řevnice

 

PŘIHLÁŠKY ZDE:

Přihláška na letní akce SC 2023

Přihláška – předškoláci (prázdniny 2023)

 

Vloženo dne 20.02.2023 v sekci Aktuality.