Mladší žactvo nám dělá radost, je na cestě do ligy

asd

Dvě kola před koncem týmových soutěží se začíná pomalu vyjasňovat. Naše mladší žactvo pádí za postupem do nejvyšší soutěže – Středočeské ligy. Rozhodnout o něm může už tuto neděli v domácím zápase proti Dobříši. Přijďte naše hráče povzbudit k Liďáku! Zatím si vedou impozantně, vyhráli 44 ze 45 zápasů, k jediné ztrátě přispělo zraněné zápěstí Čendy Šupáčka, kvůli němuž musel svůj duel skrečovat. Jak si naposledy vedly všechny naše týmy?

DOSPĚLÍ: Pět mistráků, pět výher, naposledy 8:1 v Hořovicích. Vedeme skupinu těsně o skóre před béčkem Měchenic a je velmi pravděpodobné, že vzájemný zápas obou týmů v závěrečném kole rozhodne o postupujícím do II. třídy. To bude velmi těžké. Měchenice mají široký a silný tým, před rokem nás právě porážka s nimi zabrzdila při cestě o třídu výš.

DOROST: Oslabení áčka o Natálku Paterovou se projevilo, byť holky hrály proti patnáctibodovým soupeřkám „na krev“, až do tříseťáků. Viktorie Starečková ho vyhrála 6:3, náhradnice Anastasiia Oktiabreva stejným poměrem naopak prohrála. Nakonec rozhodlo, že z kluků uhrál bod jediný Adam Buřil. Celkově jsme podlehli silným Radošovicím 3:6, přenechali jim druhé místo v tabulce i reálnou šanci postoupit na republiku.

Béčko si odvezlo cennou a perně vybojovanou výhru 6:3 z Rudné a udělalo krok k druhému místu za Bohutínem, téměř jistým postupujícím do I. třídy.

Hektický zápas s Benešovem (1:8) zažilo na domácí půdě naše céčko. Na začátku druhého setu došlo ke sporu o skóre mezi Adélou Tikovskou a její soupeřkou, nepodařilo se ho urovnat ani kapitánům a Adéla zápas skrečovala. Jediný bod zařídila Stella Stropková po dramatu 6:2, 6:7, 7:5, kdy jí soupeřka odvrátila několik mečbolů.

STARŠÍ ŽACTVO: Oba naše týmy podlehly 3:6. Situace začíná být zamotaná pro béčko, které čeká boj o udržení.

MLADŠÍ ŽACTVO: O áčku už padla řeč, zápas v Neratovicích (9:0) byl pouze o tom, kolik gamů dokážou domácí uhrát.

Béčko porazilo Sokol Dobřichovice 5:4. V singlech spolehlivě zvítězili Nela Zeibrlichová a Čenda Šupáček. Agáta Hüblová přidala třetí bod po standardním třísetovém výkonu. Dlouhé bylo i dvousetové utkání jedniček Davida Kováře a Karla Půhala. Všechny překvapilo, že po hodině a půl stále není dohrán první set a zejména průběžný stav 8:7 na gamy! Oba aktéry jsme upozornili, že se skutečně nejedná o pátý set aktuálně probíhajícího French Open a dohodli, že odehrají ještě jeden game a za případného stavu 8:8 už bude následovat tiebreak. Ten se nekonal a David nakonec ve vyrovnaném utkání prohrál 7:9, 3:6. Za stavu 3:3 na zápasy o všem rozhodovaly čtyřhry. Nejprve holky přesvědčivě získali čtvrtý bod. Soupeř ale záhy dotáhl na 4:4. A tak o celém mistráku rozhodoval poslední debl Čendy s Davidem. V něm se podařilo získat na naši stranu koncovku velmi vyrovnaného prvního setu a následně dotáhnout do úspěšného konce i druhý set.

BABYTENIS: Béčko mělo předehraný zápas a vítězství áčka 10:0 v Hořovicích proti Spartaku bylo jednoznačné, šestkrát s kanárem!

MINITENIS: Naši nejmenší se rozjeli a 9:0 to odnesly Nehvizdy. Máme druhé vítězství a stoupáme tabulkou vzhůru.

Vloženo dne 12.06.2019 v sekci Aktuality.