Mladší žactvo nám dělá radost, je na cestě do ligy

asdf

asd


Dvě kola před koncem týmových soutěží se začíná pomalu vyjasňovat. Naše mladší žactvo pádí za postupem do nejvyšší soutěže – Středočeské ligy. Rozhodnout o něm může už tuto neděli v domácím zápase proti Dobříši. Přijďte naše hráče povzbudit k Liďáku! Zatím si vedou impozantně, vyhráli 44 ze 45 zápasů, k jediné ztrátě přispělo zraněné zápěstí Čendy Šupáčka, kvůli němuž musel svůj duel skrečovat. Jak si naposledy vedly všechny naše týmy?

DOSPĚLÍ: Pět mistráků, pět výher, naposledy 8:1 v Hořovicích. Vedeme skupinu těsně o skóre před béčkem Měchenic a je velmi pravděpodobné, že vzájemný zápas obou týmů v závěrečném kole rozhodne o postupujícím do II. třídy. To bude velmi těžké. Měchenice mají široký a silný tým, před rokem nás právě porážka s nimi zabrzdila při cestě o třídu výš.

DOROST: Oslabení áčka o Natálku Paterovou se projevilo, byť holky hrály proti patnáctibodovým soupeřkám „na krev“, až do tříseťáků. Viktorie Starečková ho vyhrála 6:3, náhradnice Anastasiia Oktiabreva stejným poměrem naopak prohrála. Nakonec rozhodlo, že z kluků uhrál bod jediný Adam Buřil. Celkově jsme podlehli silným Radošovicím 3:6, přenechali jim druhé místo v tabulce i reálnou šanci postoupit na republiku.

Béčko si odvezlo cennou a perně vybojovanou výhru 6:3 z Rudné a udělalo krok k druhému místu za Bohutínem, téměř jistým postupujícím do I. třídy.

Hektický zápas s Benešovem (1:8) zažilo na domácí půdě naše céčko. Na začátku druhého setu došlo ke sporu o skóre mezi Adélou Tikovskou a její soupeřkou, nepodařilo se ho urovnat ani kapitánům a Adéla zápas skrečovala. Jediný bod zařídila Stella Stropková po dramatu 6:2, 6:7, 7:5, kdy jí soupeřka odvrátila několik mečbolů.

STARŠÍ ŽACTVO: Oba naše týmy podlehly 3:6. Situace začíná být zamotaná pro béčko, které čeká boj o udržení.

MLADŠÍ ŽACTVO: O áčku už padla řeč, zápas v Neratovicích (9:0) byl pouze o tom, kolik gamů dokážou domácí uhrát.

Béčko porazilo Sokol Dobřichovice 5:4. V singlech spolehlivě zvítězili Nela Zeibrlichová a Čenda Šupáček. Agáta Hüblová přidala třetí bod po standardním třísetovém výkonu. Dlouhé bylo i dvousetové utkání jedniček Davida Kováře a Karla Půhala. Všechny překvapilo, že po hodině a půl stále není dohrán první set a zejména průběžný stav 8:7 na gamy! Oba aktéry jsme upozornili, že se skutečně nejedná o pátý set aktuálně probíhajícího French Open a dohodli, že odehrají ještě jeden game a za případného stavu 8:8 už bude následovat tiebreak. Ten se nekonal a David nakonec ve vyrovnaném utkání prohrál 7:9, 3:6. Za stavu 3:3 na zápasy o všem rozhodovaly čtyřhry. Nejprve holky přesvědčivě získali čtvrtý bod. Soupeř ale záhy dotáhl na 4:4. A tak o celém mistráku rozhodoval poslední debl Čendy s Davidem. V něm se podařilo získat na naši stranu koncovku velmi vyrovnaného prvního setu a následně dotáhnout do úspěšného konce i druhý set.

BABYTENIS: Béčko mělo předehraný zápas a vítězství áčka 10:0 v Hořovicích proti Spartaku bylo jednoznačné, šestkrát s kanárem!

MINITENIS: Naši nejmenší se rozjeli a 9:0 to odnesly Nehvizdy. Máme druhé vítězství a stoupáme tabulkou vzhůru.

Vloženo dne 12.06.2019 v sekci Aktuality.