Mistrovská utkání smíšených družstev SC Řevnice 2016

mistraky-graficky

 

Tabulka všech mistrovských utkání

datum družstvo soupeř místo začátek
30.4. st. žactvo A TK Neridé venku 09:00
30.4. st. žactvo B LTC Beroun Liďák 09:00
30.4. st. žactvo C LTC Mladá Boleslav B venku 09:00
1.5. ml. žactvo A TK Neridé venku 09:00
1.5. dorost A Tenis club Mokropsy venku 09:00
1.5. ml. žactvo B Lokomotiva Beroun venku 09:00
1.5. dorost B TK Lány Liďák 09:00
1.5. ml. žactvo C Lokomotiva Beroun B Za vodou 09:00
7.5. st. žactvo A Slavoj Žiželice Liďák 09:00
7.5. st. žactvo B SK Tenis Kladno venku 09:00
7.5. st. žactvo C Sport club Na Zámečku Za vodou 09:00
7.5. babytenis WILSON TC Za vodou 15:30
8.5. ml. žactvo A SK Tenis Kladno Liďák 09:00
8.5. dorost A LTC Slovan Kladno Liďák 13:00
8.5. ml. žactvo B SPORT EDEN Beroun Za vodou 09:00
8.5. dorost B TK tenisek Buštěhrad venku 09:00
8.5. ml. žactvo C Tenis club Mokropsy venku 09:00
14.5. babytenis 1. Vestecká sportovní venku 14:00
15.5. minitenis SK Oplocenka venku 14:00
21.5. st. žactvo A TK Benátky n. J. venku 09:00
21.5. st. žactvo B Tenis Dobříš B Liďák 09:00
21.5. st. žactvo C LTC Houštka venku 09:00
21.5. babytenis TK Neridé venku 14:00
22.5. ml. žactvo A Slavoj Žiželice Liďák 09:00
22.5. dorost A TO SK Mělník venku 09:00
22.5. ml. žactvo B LTC Slovan Kladno Za vodou 09:00
22.5. dorost B LTC Slaný Liďák 13:00
22.5. ml. žactvo C volno
22.5. minitenis TC Vitality Březnice B Lety!!! 14:00
28.5. st. žactvo A Slavoj Č. Brod Liďák 09:00
28.5. st. žactvo B LTC Slovan Kladno venku 09:00
28.5. st. žactvo C TK Čelákovice Za vodou 09:00
28.5. babytenis LTC Rudná Za vodou 15:30
29.5. ml. žactvo A Slavoj Č. Brod venku 09:00
29.5. dorost A Tenis Dobříš B Liďák 09:00
29.5. ml. žactvo B TK PBtisk Bohutín venku 09:00
29.5. dorost B TJ Kralupy venku 09:00
29.5. ml. žactvo C TK Černošice B Za vodou 09:00
29.5. minitenis TC Vitality Březnice venku 14:00
11.6. st. žactvo A LTC Ml. Boleslav venku 09:00
11.6. st. žactvo B TK PBtisk Bohutín Liďák 09:00
11.6. st. žactvo C TC Realsport Nymburk Za vodou 09:00
11.6. babytenis LTC Beroun B venku 14:00
12.6. ml. žactvo A Tenis Dobříš Liďák 09:00
12.6. dorost A TK Černošice venku 09:00
12.6. ml. žactvo B TO SK Mělník Za vodou 09:00
12.6. dorost B SK Žalov Liďák 13:00
12.6. ml. žactvo C Sokol Nučice venku 09:00
12.6. minitenis TK PBtisk Bohutín Za vodou 15:30
18.6. st. žactvo A Tenis Dobříš Liďák 09:00
18.6. st. žactvo B WILSON TC venku 09:00
18.6. st. žactvo C Sparta Kutná Hora venku 09:00
18.6. babytenis SK Černošice Lety!!! 14:00
19.6. ml. žactvo A 1. Vestecká sportovní venku 09:00
19.6. dorost A TK PBtisk Bohutín Liďák 09:00
19.6. ml. žactvo B Tenis Dobříš B venku 09:00
19.6. dorost B Sokol Nučice venku 09:00
19.6. ml. žactvo C LTC Rudná Za vodou 09:00
19.6. minitenis Tenis Dobříš venku 14:00
25.6. st. žactvo A 1. Vestecká sportovní venku 09:00
25.6. st. žactvo B Lokomotiva Beroun Liďák 09:00
25.6. st. žactvo C T.J. Sokol Sedlčany Za vodou 09:00
25.6. babytenis TK Mníšek pod Brdy venku 14:00
26.6. ml. žactvo A TK Benátky n. J. Liďák 09:00
26.6. dorost A LTC Beroun venku 09:00
26.6. ml. žactvo B TC VITALITY Březnice Za vodou 09:00
26.6. dorost B TK Stochov Liďák 13:00
26.6. ml. žactvo C TK Černošice venku 09:00