Podařilo se: naše žactvo jde do středočeské ligy

asdf

asdf


Už je to jisté: naše mladší žactvo se po třech letech vrací do nejvyšší soutěže a bude hrát středočeskou ligu. Blahopřejeme! O postup se zasloužili naši hráči Tonda Mutl, Kuba Tikovský, Matěj Tuček, Čenda Šupáček, Veronika Poláková, Emilka Mládková a hostující Adam Klepáč. Velkou měrou ale také šéftrenér Michal Mottl ve spolupráci s kapitánem Štěpánem Mládkem. Tahle skvělá parta tenistů a tenistek má před sebou budoucnost. Jak se dařilo v předposledním kole mistráků dalším týmům? 

DOSPĚLÍ: Mají za sebou „povinnost“, výsledek 9:0 nad béčkem Týnce nad Sázavou nás drží na vedoucím místě III. třídy díky lepšímu skóre před Měchenicemi. Právě s nimi nás čeká rozhodující zápas o postup.

DOROST: Áčko kvůli dešti nedohrálo nedělní zápas na půdě Neridé, kde prohrávalo 0:3. Jisté je, že středočeskou ligu budeme hrát i příští rok, takže hlavní cíl byl splněn.

Béčko v neúplné sestavě (chyběl čtvrtý kluk)  prohrálo s Vitality Březnice těsně 4:5. Rozhodl až super-tiebreak čtyřhry děvčat. I přes prohru to bylo zajímavé a napínavé utkání, které protáhl déšť.

Céčko (rovněž oslabené o kluka) podlehlo v Davli 1:8.

STARŠÍ ŽACTVO: Lokomotiva Zdice nás přejela 7:2, našim se vůbec nedařilo a poslední kolo proti suverénovi soutěže Wilson Tenis Centrum to patrně výsledkově nenapraví. Mužstvo skončí v polovině tabulky. Oproti tomu béčko nebylo daleko od překvapení (4:5 s LTC Beroun). Body ze singlů přinesli ti nejmladší (Čenda Šupáček a Emilka Mládková), škoda však, že třikrát nám nevyšly koncovky setů, kde se bojovalo o důležité body. Poslední kolo proti Hořovicím tedy bude o udržení v soutěži.

MLADŠÍ ŽACTVO: O úspěchu áčka už víte, tak jen pro úplnost: Dobříš jsme porazili 8:1. Béčko značně potrápilo Rudnou, nakonec na půdě vedoucího týmu prohrálo 4:5.

BABYTENIS: Výsledek 10:0 nad hořovickým áčkem vypadá impozantně, pokud vezmeme v potaz, že téměř stejné party se sešly před rokem v minitenisovém semifinále kraje, kde jsme tehdy favoritem nebyli… Potvrzuje to výkonnostní růst hráčů, s nimiž pracuje trenér Michal Mottl v rámci středočeského tenisového centra mládeže. Tým skončí v soutěži na výborné druhé příčce, porazit ho dokázaly pouze nepřekonatelné Zdice.

Oslabené béčko prohrálo v Králově Dvoře 3:7.

MINITENIS: Zápas od zápasu je to s naším týmem lepší, tentokrát to ukázal proti Radošovicím (6:3).

Vloženo dne 20.06.2019 v sekci Aktuality.