Rodinný festival Hravě a zdravě letos popáté. A nově

Na velkou sobotní akci 8. června se chystají celé Řevnice. Pátý ročník rodinného festivalu Hravě a zdravě a osmý ročník Mixfestivalu se totiž rozhodly spojit síly a uspořádat událost, jakou Řevnice a široké okolí ještě nezažily. Sportclub je jedním ze spolků, který ji aktivně podporuje: jsme jedním ze spoluorganizátorů oblíbené rodinné hry, naše stanoviště najdete odpoledne v tenisovém areálu Za vodou. Níže vám představujeme program celého dne.

Od 11.00 hodin bude zahájen tradičně na řevnickém náměstí Krále Jiřího z Poděbrad program a velký trh v rámci Hravě a zdravě. Náměstí bude opět ten den uzavřeno pro veškerou dopravu (výjimku tvoří složky integrovaného záchranného sboru). Ve 12.30 hodin odstartuje Rodinná hra po Řevnicích. Festival se soustředí převážně na prezentaci místních a okolních kroužků, spolků (včetně Sportclubu), obchodníků, organizací a podnikatelů. Dává ale prostor také zájemcům z řad komerční sféry, která se jakkoliv ztotožňuje s akcemi podobného komunitního rázu.

Tématem letošního roku je přátelství, rodina, sousedské vztahy. Hlavně ale hravě a zdravě!

V 15.00 hodin bude v prostranství kolem ZUŠ (zámečku) zahájen Mixfestival, jehož letošním tématem jsou ŽIVLY. Jedná se o volnou přehlídku hudby, tance, divadla a výtvarného umění, která je určená pro nejmladší a mladé začínající umělce základních, středních uměleckých škol a profesionálních I amatérských tanečních a divadelních spolků regionu nejen Dolní Berounky, ale I z celého Středočeského kraje.  Mixfestival má za cíl podpořit děti a mládež v oblasti vzdělávání a kultury. Festival je multižánrový a vznikl z důvodu absence podobné akce nejen v našem regionu, ale I v celém Středočeském kraji.

Mixfestival bude probíhat na dvou zastřešených pódiích, Hravě a zdravě bude mít své podium tradičně na Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Obě akce komponují program tak, aby se vzájemně respektovaly, doplňovaly a aby přinesly všem návštěvníkům dokonalý kulturně zábavný program po celý den.

Hravě a zdravě skončí v 18.00 a MIxfestival ve 21.00 hodin.

Přijďte se přesvědčit o tom, jak se podaří vše skloubit dohromady. Dopřejte si to nejlepší z Řevnic v jeden den. Svatý Medard bude jistě na svůj svátek milostivý!

Vloženo dne 30.05.2019 v sekci Aktuality.