Letní kempy 2020

Na letošní prázdniny nabízíme rekordně bohatou paletu kempů. Vedle tradičně tenisových přicházíme s úplnou novinkou: multisportovní kempy, vedené našimi trenéry ze Školy sportů.

Celkem proběhne 5 akcí, je tedy z čeho vybírat. S přihláškami neotálejte, uzávěrka je už 15. června (z důvodů virové epidemie jsme je bohužel nemohli vypsat dříve).
Kromě tenisového soustředění výkonnostních hráčů ve Velešíně jsou kempy nepobytové a nově budou mít základnu v rozšířeném areálu Za vodou, kde dětem poskytneme víc přírody i hodnotnější servis. K němu bude patřit i další letošní novinka: dětí můžete dovést do areálu o hodinu dříve před zahájením denního programu, podobně si je i později vyzvednout, v areálu o ně bude postaráno.
Na léto chystáme i několik hodinových lekcí pohybových her pro předškoláky, konkrétní termíny vypíšeme a budeme o nich informovat přednostně rodiče dětí z tenisové školky.

Termíny a ceny:

Multisport I. (7.-10.7.)
členové 2.500 Kč, nečlenové 2.800 Kč

Tenis I. (27.-31.7.)
členové 3.950 Kč, nečlenové 4.450 Kč

Multisport II. (3.-7.8.)
členové 2.900 Kč, nečlenové 3.200 Kč

Tenis speciál (9.-14.8.)
pobytový, Velešín, výběrový kemp převážně pro závodní hráče
7.190 Kč

Tenis II. (24.-28.8.)
členové 3.950 Kč, nečlenové 4.450 Kč

Stručná charakteristika akcí:

Oba tenisové nepobytové kempy jsou vhodné pro hráče od začínajících po pokročilé ve věku cca 6-14 let (není podmínkou). Program bude probíhat mezi 9:00-16:00 a kromě ryze tenisové náplně dojde i na prvky z jiných sportovních odvětví. Děti je možno předávat již od 8:00 hodin a v případě dohody vyzvedávat do 17:00 hodin. Na místě budou připraveny 2 svačiny, na oběd budeme docházet do „Kůlny“ – prostor vedle řevnického pivovaru.

Multisportovní kempy jsou pro děti od 6 let výše s tím, že by měly absolvovat alespoň první třídu ZŠ. Kemp bude rozvíjet všesportovní průpravu dětí, kterou získávají ve Škole sportů. Program je pestrý: míčové hry s využitím hřišť i louky, cyklistika, základy vodáctví, netradiční sporty, celodenní výlet do přírody, využívání angličtiny v dílčích aktivitách… Kemp je koncipován tematicky „80 dní kolem světa“. Trochu více se dozvíte z letáku v příloze, ale přesnou náplň si necháváme až jako letní překvapení pro děti. Denní časový program kempu i stravování (vyjma celodenního výletu) je stejné jako u tenisu.

Soustředění ve Velešíně (okres Český Krumlov) je akcí pro velmi pokročilé, tenisu se intenzivně věnující hráče. Zařazení konzultujte s trenérem dítěte. V programu jsou 2 tenisové bloky denně, kompenzace, atletika a další doplňkové aktivity (na místě je k dispozici např. squashový kurt). Spíme a snídáme přímo v areálu, obědy a večeře v přilehlé restauraci. Doprava do Velešína a zpět je vlastní.

Přihlášky:

Na jakýkoliv kemp se přihlaste výhradně přes online formulář
přihláška kempy 2020
nejpozději do 15.6.2020

Platební podmínky:

Každý kemp je nutno uhradit v plné výši hned při přihlášení a to převodem na účet klubu 2601163074/2010
Do poznámky napište jméno přihlášeného dítěte.
Variabilní symboly:
multisport I. (7.-10.7.): 2420
tenis Řevnice I. (27.-31.7.): 2120

Slevy:

a) sleva na druhém kempu 5%
b) sourozenecká – při účasti 2 a více sourozenců sleva 5%
ceny konkrétně dle bodů a) nebo b):
Multi I. 2.375 Kč člen, nečlen 2.660 Kč
Tenis Řevnice I. a II. člen 3.752 Kč, nečlen 4.227 Kč
Tenis Velešín 6.830 Kč
c) kombinovaná – při účasti sourozenců na 2 a více kempech sleva 10% pro každého (platí pro druhý kemp)
ceny konkrétně tedy:
Multi II. člen 2.610 Kč, nečlen 2.880 Kč
Tenis Řevnice II. 3.555 Kč, nečlen 4.005 Kč
Tenis Velešín 6.471 Kč

Stornovací podmínky:

Přihlášku lze zrušit písemně na adresu: treneri@sportclubrevnice.cz
Zrušení nastává okamžikem obdržení oznámení o zrušení přihlášky. Manipulační a stornovací poplatky jsou splatné ihned v této výši: při odhlášení do 3 týdnů před zahájením kempu je storno 1.000 Kč, při odhlášení 14 dnů předem je storno 1.500 Kč. Výjimečné případy individuální dohodou.