Václavský turnaj rodinných párů: přihlášky do 18. září

Na konec letní tenisové sezony připravil Sportclub tradiční Václavský turnaj rodinných párů. Letos bude se dvěma novinkami: proběhne až den po svátku svatého Václava, tedy v neděli 29. září, a poprvé v historii se bude hrát na kurtech za vodou. Přihlásit se může každý na e-mail treneri@sportclubrevnice.cz  POZOR: uzávěrka přihlášek je ve středu 18. září. Opět bude udělen velký putovní pohár a další ceny.

„Ke změnám nás vedly dvě věci. V sobotu se u Liďáku staví nafukovací hala, takže tam v tradičním termínu a na obvyklém místě hrát nemůžeme. Proto jsme se rozhodli přesunout turnaj za vodu, vždy ho hrajeme na odkrytých kurtech. Navíc nám to dává možnost všem představit náš vlastní, nově budovaný areál,“ říká Michal Mottl, hlavní organizátor „Václaváku“.

Zájemci dostanou možnost prohlédnout si během turnaje nové budované zázemí Sportclubu s klubovnou, která bude do plného provozu uvedena během jara příštího roku.

Jak má vypadat letošní turnaj?

TERMÍN: Neděle 29.9. začneme v 9 hodin ráno (důležité upozornění: hraje se jen na 2 kurtech, proto jednotlivé kategorie budou začínat postupně, časový plán všichni dostanou).

ÚČASTNÍCI: Členové i nečlenové Sportclubu, čili kdokoliv.

DVOJICE: Hrají spolu dvojice v blízkém příbuzenském vztahu, kde mezi hráči musí být věkový rozdíl minimálně jedné generace a mladšímu v páru maximálně 18 let. Případné výjimky povoluje ředitel turnaje Michal Mottl.

KATEGORIE: Vychází se z věku dětí. První kategorie – minitenisté do 7 let včetně (ročník narození 2012 a mladší). Druhá kategorie – babytenisté (ročník 2010 a mladší). Hlavní kategorie – žactvo a dorost (ročníky 2009-2001). Loňské vítězství v hlavní kategorii obhajují Froňkovi. Pro zatřídění je možno výjimečně nerespektovat přesně věk mladšího z páru, hranice 18 let (ročníkově) je nicméně nepřekročitelná.

HERNÍ SYSTÉM: Nejprve se hraje ve skupině každý s každým, pak následuje vyřazovací část.

STARTOVNÉ: 200 Kč na dvojici (jeden z hráčů je člen SC), 250 Kč na dvojici (oba nečlenové).

CENY: Pro všechny diplom, počínaje semifinalisty pro všechny pohár, v hlavní kategorii budou jména vítězů zvěčněna na putovním poháru. Kromě toho jsou připraveny věcné ceny…

Vloženo dne 06.09.2019 v sekci Aktuality.