Benefity

Bonusy členů Sportclubu
Člen Sportclubu s řádně zaplaceným ročním příspěvkem (netýká se sezónního členství, čili letního resp. zimního) je oprávněn využívat těchto klubových výhod:

• bezplatné hraní na kurtech Za vodou během letní sezony (netýká se hodin s trenérem)
  • celoroční slevové hraní na kurtech Sportcentra Liďák (oproti pultovému ceníku je zimní sleva cca 50 Kč/ hod., letní sleva cca 60 Kč/hod.)
  • stálá sleva ve výši 35 % na všechno prodávané zboží značky Babolat, prodej zajišťuje a informace podává Ing. Pavel Schier na telefonu +420 603 815 579 nebo e-mailu p.schier@seznam.cz
  • 10% sleva na konzumaci v restauracích Sportcentra Liďák
  • 10% sleva na vyplétání raket u tenisového trenéra Michala Mottla ve sportcentru Liďák
  • 10% sleva na služby fyzioterapeutky Radky Geffertové (www.fyzioterapie-rg.cz)
  • 10% sleva na vybraný sortiment cykloprodejny Štorek (www.kola-sport.cz)
  • 10% sleva na vybraný sortiment knihkupectví LeAmos (www.knihyrevnice.cz)
  • 10% sleva na plavání v bazénu 12×5,5 metru, do vířivky a sauny ve wellness Dobřichovice (www.ottomanek.cz)

Šíře členských výhod je postupně rozšiřována a členové Sportclubu o ní budou průběžně informováni. Při odběru slevového zboží je každý povinen prokázat totožnost členskou kartou Sportclubu. Výjimkou je Sportcentrum Liďák, který členům Sportclubu vydává vlastní zákaznické karty.