Úspěchy

CESTA K ÚSPĚCHU

V tenisové akademii je cílem pěstovat týmový duch i vychovat jedince, kteří výkonnostně dosáhnou do české špičky mezi mládeží. Sportclub dbá na rozvoj pohybové všestrannosti, vzdělání (např. kombinovaná výuka tenisu s angličtinou), zásady zdravého životního stylu a fair play.

TÝMOVÉ ÚSPĚCHY

Sportclub pravidelně staví družstva do mistrovských soutěží ve všech věkových kategoriích, tedy od minitenisu až po dospělé. Na krajské úrovni se Sportclub mezi nejlepší. K největším úspěchům na týmové úrovni patří dvojnásobný postup do celorepublikového finále smíšených družstev.

2011 – starší žactvo

Tým, připravovaný trenérským duem Milan Zahradník a Michal Mottl, skončil při premiéře v krajské lize druhý za TK Neridé a zajistil si postup na republiku. O úspěch se postarali (na snímku kluci dole zleva, dívky nahoře zleva): Daniel Paul, Antonín Štěpánek, Matyáš Ježek, David Martínek, Filip Zahrádka, Eliška Petráčková, Daniela Švédová a Alžběta Hermanová. Finálová turnaj probíhal v Rakovníku, kde si Sportclub nalosoval nejtěžšího možného soupeře v předkole a podlehl TK Deza Valašské Meziříčí 3:6.
2011 MCR st. zactvo - Rakovnik 6

2014 – mladší žactvo

Trenéru Petru Otradovskému se ve spolupráci s Michalem Mottlem a Pavlem Schierem povedlo téměř nemožné. Během pár měsíců dali dohromady tým, který našel v kraji jediného přemožitele – TK Neridé. Z postupu na republiku do Zlína se radovali dole zleva Eliška Exnerová, David Král, Matěj Šolc, Michael Schier, David Haňkovský a Marek Novák, nahoře zleva trenér Michal Mottl, trenér Petr Otradovský, trenér Pavel Schier a Tereza Dejnožková.
2015 MCR ml. zactvo