Letní kempy 2024

Na letošní prázdniny nabízíme pro každého něco. Předškolákům hodinové sportovky v pondělí a ve čtvrtek. Pro tenisové začátečníky (5-7 let) třídenní kempy, pro mírně pokročilé (6-14 let) klasické týdenní kempy, pro závodní hráče mládežnických kategorií přípravný kemp v jihočeském Velešíně. Dospělí se mohou těšit po loňské úspěšné premiéře opět na kemp s výukou základů tenisu.

Kromě tenisových kempů proběhnou i dva multisportovní se širší nabídkou (míčovky, kola, vodáctví, netradiční sporty atd.)

Všechny akce (vyjma soustředění ve Velešíně) proběhnou v  tenisovém areálu Za vodou v Řevnicích (Růžová 1256), který je v dosahu příměstské dopravy – necelá půlhodina jízdy vlakem z Prahy a z nádraží v Řevnicích 7 minut pěšky. Doprovod dětí z nádraží i zpět můžeme na požádání zajistit.

PŘIHLÁŠKY ZDE:

Přihlášky na letní kempy a akce 2024 – ZDE

Uzávěrky přihlášek: kempy do 15.6.2024, sportovky předškoláků 14 dní předem. Pozdější přihlášky jsou možné jen v případě volných kapacit, s registrací proto neotálejte!

DĚTSKÝ KEMP – VŠESPORTOVNÍ (6-14 let)

15.7. – 19.7.
12.8. – 16.8.

3.200 Kč (členové SC)
3.600 Kč (nečlenové SC)
V ceně jsou denně 2 svačiny, oběd i pitný režim. Možnost slev viz. níže.

Program:
Kemp probíhá pod pohádkovým názvem „Malý princ“, v jeho duchu budou děti pracovat nejen na svých sportovních dovednostech, ale rádi bychom je seznámili i s dětmi, které neznají a umožnili jim navázat nová přátelství. Čeká nás objevování cizích planet a zkoušení různých sportovních aktivit od míčových her, přes úplné základy tenisu, cyklistický výlet, celodenní výlet do přírody či při pěkném počasí i koupání v řece. Součástí programu je i oblíbená „přespávačka“ pod širým nebem (v případě nepřízně počasí v klubovně). Vše se odehrává přímo ve sportovním areálu Sportclubu a v okolí nedaleké Berounky. Program probíhá mezi 9:00-16:00 s tím, že děti je možné předávat již od 8:00 hodin a po dohodě vyzvedávat do 17:00 hodin (trenérský dohled zajištěn).

DĚTSKÝ KEMP – TENIS MINI (5-7 let)

15.7. – 17.7.
19.8. – 21.8.

1.500 Kč (členové SC)
1.700 Kč (nečlenové SC)
V ceně je dopolední svačina a pitný režim. Možnost slev viz. níže

Program:
Kemp je třídenní a probíhá v dopoledním čase. Je zaměřen na děti herní úrovně minitenis (malá síť) a ty, které začínají hrát přes standardní síť. Pracuje se na rozvoji základních tenisových dovedností – rozehrávka, návyk na různá držení, elementární taktika a kondice. V ideálním případě by děti po absolvování kempu měly být schopny hrát mezi sebou na základní úrovni. Tento druh kempu je důležitým prvkem v přechodu na normální tenisovou síť, byť s ohledem na věku budou hrát na zkráceném kurtu. Program probíhá mezi 9:00-12:00 s tím, že děti je možné předávat již od 8:00 hodin po dohodě s trenéry.

DĚTSKÝ KEMP – TENIS STANDARD (6-14 let)

8.7. – 12.7.
26.8. – 30.8.

4.100 Kč (členové SC)
4.600 Kč (nečlenové SC)
V ceně jsou denně 2 svačiny, oběd i pitný režim. Možnost slev viz. níže.

Program:
Klasický týdenní kemp pro širší spektrum dětí, které při sportovních aktivitách dělíme do věkových skupin. Program je zaměřen jak na osvojení základů tenisu, tak na další zdokonalování již získaných dovedností. Kromě tenisového zaměření budou v náplni různé míčové hry, sportovní soutěže a vylepšování fyzické kondice. Program probíhá mezi 9:00-16:00 s tím, že děti je možné předávat již od 8:00 hodin a v případě dohody vyzvedávat do 17:00 hodin (trenérský dohled zajištěn).

PŘEDŠKOLÁCI – TENIS A POHYBOVÉ HRY (4-6 let)

Termíny:
Pondělky od 16:00 hodin: 8.7., 15.7., 22.7., 29.7., 5.8., 12.8., 19.8., 26.8.
Čtvrtky od 16:00 hodin: 11.7., 18.7., 25.7., 1.8., 8.8., 15.8., 22.8., 29.8.

130 Kč/lekce

Program:
Určeno dětem, které uplynulou sezonu navštěvovaly tento kroužek, ale i novým zájemcům, kteří si ho chtějí vyzkoušet. Děti učíme zábavnou formou her základní pohybové prvky jako skákání, házení, chytání a podobně. Po zvládnutí této fáze se seznamují s tenisovou raketou. Lekce probíhají o prázdninách během pondělků a čtvrtků v čase 16:00-17:00. Pro děti máme připraveno veškeré vybavení, stačí jim přijít v běžném sportovním oblečení. Rodiče mají možnost sledování lekce v areálu. Podmínkou uspořádání lekce je přihlášení alespoň čtyř dětí 48 hodin předem (v případě zrušení lekce budou ostatní 48 hodin předem informováni).

DOSPĚLÍ – TENISOVÝ KEMP

Termín:
22.7. – 26.7.

2.300 Kč (členové SC)
2.500 Kč (nečlenové SC)

Program:
Uvítáme všechny rodiče, jejichž děti navštěvují tenisovou akademii Sportclubu, ale i ostatní zájemce. Kemp je zaměřen na výuku úplných základů tenisu i jejich zdokonalování u mírně pokročilých, aby je každý mohl využít k vlastnímu praktikování, ale i pomoci svým dětem v tenisových začátcích. Lekce probíhají v čase 17.00-20.00, tedy tak, aby je bylo možné absolvovat po práci. Individuálně je možnost se domluvit i na dopoledních hodinách. Každý večer po absolvování tříhodinového kempu je možnost příjemného posezení v klubovně s občerstvením.

Platební podmínky:

Po zaslání platebního pokynu se hradí převodem na účet Sportclubu (výjimečně lze po dohodě platit i hotově).

Slevy:

5% účast na druhém kempu
5% sourozenecká (při účasti dvou a více sourozenců)
10% sourozenecká (při účasti sourozenců na dvou či více kempech), platí pro druhý kemp

Stornovací podmínky:

Přihlášku lze zrušit e-mailem na adresu: info@sportclubrevnice.cz

Zrušení nastává okamžikem obdržení oznámení o odhlášení. Bezprostředně poté bude odhlášenému hráči vrácena uhrazená částka snížená o storno poplatek ve výši: 1.000 Kč při odhlášení déle než 3 týdny před začátkem kempu, 1.500 Kč (v kempu u Velešína 2.500 Kč) při odhlášení 2-3 týdny před začátkem kempu.