Statut člena

Členem Sportclubu Řevnice, z.s. se může stát každá osoba, která splní tyto podmínky:

• po vydání přístupových údajů se zaregistruje do klubové platformy
  • registrační přihlášku schválí výbor Sportclubu
  • zaplatí členský příspěvek na příslušné období

Roční, základní členský příspěvek

Dospělí od 19 do 65 let 3 000 Kč
Mládež do 6 let 500 Kč
Mládež 7 až 9 let 1 000 Kč
Mládež 10 až 18 let 1 500 Kč
Studenti 19 až 26 let 2 000 Kč
Senioři od 66 let výše 2 000 Kč

Letní pololetní členství pro dospělé 2.000 Kč opravňuje k bezplatnému využívání kurtů Za vodou.
Zimní pololetní členství pro dospělé 2.000 Kč
opravňuje k zimnímu využívání haly Za vodou s členskými slevami.

Individuálně lze požádat též o kratší dobu členství s tím, že o výši členského příspěvku pak rozhoduje výbor spolku.

Rodinný příspěvek

Rodinný příspěvek (minimálně 3 členové, z nichž alespoň jeden platí základní členský příspěvek) první člen základní příspěvek, ostatní 50%

• Roční členský příspěvek se vztahuje na období od 1. září do 31. srpna. Členské příspěvky se vždy hradí během měsíce srpna, nejpozději do 31. srpna před zahájením příslušné sezony.
  • Výše poplatků se týká hraní na kurtech Sportclubu (Růžová 1256, Řevnice) v areálu Za vodou.
  • Při placení členských příspěvků rozhoduje o rozdělení do jednotlivých kategorií věk, kterého člen Sportclubu dosáhne během sezony, na niž se členské příspěvky vztahují.
  • Členské příspěvky je nutné zaplatit na účet Sportclubu číslo 2601163074/2010 na základě zaslaného platebního pokynu, ve výjimečných případech lze členství uhradit na požádání hotově.
  • Splnění členských podmínek opravňuje ke všem klubovým výhodám – bezplatný pronájem letních kurtů a zimních slev v hale Za vodou (netýká se organizovaných tréninků), nákup sportovního vybavení Babolat se slevou 40% a další sezonní benefity.